Enterprise Armenia-ն կմասնակցի Sevan Startup Summit 2025-ին։ Գործադիր տնօրեն Գոհար Աբաջյանը ելույթ կունենա Կառավարության օրվա շրջանակում անցկացվող «Նորարար կառավարում՝ լուծումներ ապագայի համար» խորագրով քննարկմանը:
Գոհար Աբաջյանը կմասնակցի «Նորարարությունը պետական-մասնավոր գործընկերության միջոցով» թեմայով պանելային քննարկմանը՝ ներկայացնելով, թե ինչպես է Enterprise Armenia-ն նպաստում Հայաստանի նորարարական զարգացմանը։ Նա կբացահայտի հիմնադրամի նախաձեռնած ռազմավարական համագործակցությունները, որոնք ուղղված են ներդրումների ներգրավմանը, տեղական կարողությունների ձևավորմանն ու երկրի երկարաժամկետ աճի ապահովմանը։
Հրավիրում ենք ձեզ Սևանա լիճ՝ միանալու այս կարևոր քննարկմանը, որը ձևավորում է նորարարության վրա հիմնված Հայաստանի ապագան պետական-մասնավոր արդյունավետ համագործակցությամբ։

Enterprise Armenia на Sevan Startup Summit 2025 в рамках Дня правительства
Enterprise Armenia примет участие в Sevan Startup Summit 2025. Генеральный директор агентства, Гоар Абаджан, выступит на панельной дискуссии в рамках Дня Правительства на тему «Инновационное управление: решения для будущего».
Гоар Абаджан примет участие в обсуждении «Продвижение инноваций через государственно-частное партнёрство», где расскажет о ключевой роли Enterprise Armenia в формировании инновационной экосистемы Армении. Она подчеркнёт усилия агентства по развитию стратегических сотрудничеств, направленных на привлечение инвестиций, развитие местных талантов и обеспечение устойчивого роста.
Приглашаем вас на озеро Севан, чтобы стать частью обсуждения будущего Армении, движимого инновациями и эффективными государственно-частными партнёрствами.