Sevan Startup Summit 2025
Հուլիսի վերջին Սևանի ափին արդեն յոթերորդ անգամ կանցկացվի Sevan Startup Summit 2025-ը՝ տարածաշրջանի առաջատար բացօթյա հարթակը՝ հագեցած նորարար գաղափարներով ու կենդանի շփումներով:
Սամիթի վրանային ձևաչափն այն վերածում է իրական ձեռնարկատիրական ճամբարի, որտեղ ստեղծվում են անկաշկանդ, անկեղծ կապեր, իսկ ներդրողները, ստարտափերը և տեխնոլոգիական համայնքի առաջնորդները զրուցում են ոչ թե դահլիճներում, այլ՝ կրակի շուրջ։
Սամիթի առանցքում է միկրոաքսելերացիայի ինտենսիվ ծրագիրը, որը հարթակ է տալիս վաղ փուլում գտնվող ստարտափներին՝ արագ աճելու, գտնելու գործընկերներ ու ներգրավելու ներդրումներ։
SSS25-ը ռազմավարական հարթակ է՝ ներդրումների ներգրավման, գործընկերությունների ստեղծման և տարածաշրջանային տեխնոլոգիական զարգացման համար։ Enterprise Armenia-ն հրավիրում է միանալ շարժմանը, որը խաղի կանոններ է փոխում:

Sevan Startup Summit 2025
В конце июля на берегу озера Севан вновь соберутся основатели стартапов, инвесторы и технологические лидеры региона - Sevan Startup Summit 2025 возвращается в седьмой раз, подтверждая статус ключевого события стартап-экосистемы Армении и региона.
Формат саммита ломает привычные рамки конференций: это неделя живого общения и практического роста, где нет сцены и галстуков - только костры, палатки, и настоящие диалоги между теми, кто создает будущее.
В центре внимания - программа микро-акселерации, дающая ранним проектам реальный шанс вырасти, найти партнёров и привлечь инвестиции.
SSS25 - это не просто мероприятие. Это стратегическая платформа для привлечения инвестиций, налаживания партнёрств и развития технологий в регионе. Enterprise Armenia приглашает стать частью движения, которое меняет правила игры.